Riia börsil noteeritud aktsiate koguväärtus on praegu 46 miljonit latti ca 1 miljard krooni , mis on Tallinna omast umbes 4 korda vähem. Kui kulud on seejuures liiga kõrged, võib teisi telefonifirmasid kohustada kandma osa kuludest. Küsitluse aluseks võeti Soomes mitmeid kordi läbiviidud noorsoouuring ning kasutati Soome KISS-uuringu ankeedi Eestile kohandatud varianti. Maksu eesmärk oleks tagada, et finantssektor annab oma panuse finantskriisi kulude katteks. Tööandja ei tohi teha avalduse esitanud töötajatele ja tunnistajatele takistusi töövaidluskomisjoni istungist osavõtmiseks.

Londoni börsi aktsionärid pidasid pakkumist liiga madalaks ja lükkasid selle esialgu tagasi. Londoni börsi juhatus andis siiski mõista, et on läbirääkimistest põhimõtteliselt huvitatud.

Navigeerimismenüü

Kui pakkumine õnnestuks, tekiks kahe börsi ühinemisel Euroopa suurim börs. Alustame läbirääkimiskõnelustega kohe, oleme väga optimistlikud,? Saksa börsi juht on kindel, et seekordsel katsel on palju suuremad edulootused kui ebaõnnestunud ülevõtmiskatsel nelja aasta eest.

Saksa kauplemissusteem

Kuigi Londoni aktsiaturul on palju pikem ajalugu ning ta on rahvusvaheliselt tähtsam, kui Saksa börs. Londoni börsil kaubeldakse Euroopa kõige väärtuslikemate firmade aktsiatega. Seifertil on aga Saksa börsi kasuks kasuks rääkivad argumendid varnast võtta.

Nimelt on Londoni börsi turuväärtus praegu 2 ja Saksa börsi väärtus ligi 4,9 miljardit eurot. Ekspertide sõnul on Londoni börs Saksa kauplemissusteem ülevõtukandidaat ka seetõttu, et on orienteeritud vaid klassikalisele väärtpaberikauplemisele.

Muud elektroonilised kauplemissüsteemid Mis on Xetra? See pakub elektroonilist kauplemist aktsiate, fondide, võlakirjade, warrantide ja toorainelepingutega.

Saksa börs seevastu väidab, et on koos? OMXi kommunikatsioonijuht ütles Äripäevale, et nad pole oma ametlikku pöördumist sel teemal veel teinud. Seifert kinnitas Handelsblattile, et ta püüab Londoniga läbi rääkides jõuda kõiki pooli rahuldava tulemuseni. Samas ei välistanud Saksa börsi juht ka võimalikku vaenuliku ülevõtmispakkumise tegemist, kui muud enam üle ei jää.

Saksa kauplemissusteem

Üks samm teise järel,? Spekuleerida ei soovinud Seifert ka võimaluste üle, kus eduka pakkumise korral võiks hakata tulevikus asuma Euroopa suurima börsi peakontor.

Saksa kauplemissusteem

Me peame kuidagi ühe mütsi alla saama mõlema firma aktsionäride ja klientide huvid,? Lisaks teatas ta, et eduka pakkumise korral alandatakse Londoni börsil kauplemise hindu.

Pikaajalises plaanis näeb Seifert ka, et ühendatakse Saksa elektrooniline kauplemissüsteem Xetra ja brittide süsteem Sets. Inglise maaklerite ühenduse Apcim juht Angela Knight pidas sakslaste ülevõtmispakkumist huvitavaks. Sakslaste esimene katse Londoni börs üle võtta Nüüdseks on maaklerite võim börsil tunduvalt kahanenud. Et finantseerida ligi 2 mld euro suurust pakkumist vajab Saksa Saksa Saksa kauplemissusteem lisaks 1,2 mld eurot.

Mis on Frankfurdi börs (FRA)?

Selleks tuleb Saksa börsil nähtavasti välja anda võlakirju või uusi aktsiaid. Sel ajal, kui Londoni börsi aktsiad kallinesid kohe pärast uudist ligi viiendiku võrra, langesid Saksa börsi Saksa kauplemissusteem nelja protsendi võrra.

Saksa kauplemissusteem

Praegu kuulub suurtele pankadele ja investeerimisfondidele enamik Londoni börsist. Ka institutsionaalsed investorid lükkasid sakslaste pakkumise üleeile siiski tagasi, sest pidasid 5,3 Briti naela aktsia kohta liiga väheseks.

  • Saksamaal Frankfurdis asuv Frankfurdi börs FRA on üks suurimaid ja tõhusamaid kauplemisvõimalusi maailmas.
  • Frankfurdi börs – Vikipeedia
  • FRANKFURDI BöRS (FRA) - FINANTSID -
  • Saksa kantsler Angela Merkel tegi eile teatavaks drastilised, 80 miljardi euroni küündivad eelarvekärped.

Samas ütles Londoni börsi ühe suurima omaniku Scottish Widows Investment Partnershipi investeeringute direktor Richard Dunbar, et pakkumises on näha väärtus. Vaja on siiski rohkem detailsemat ülevaadet, et pakkumist hinnata,?

Mis on Xetra?

Euroopa investeerimispankurid oletavad, et Londoni börs katsub esmalt hinda üles ajada ja siis vaatab, mis edasi saab. Enamik analüütikuid peab Saksa börsi pakkumist juba praegu liiga kõrgeks.

Saksa kauplemissusteem

Tõesti, pakkumine 5,3 naela aktsia kohta on 23 protsenti kõrgem Londoni börsi reedesest sulgemishinnast. Et makstavat hinda õigustada, peab Saksa börs näitama tunduvalt suuremaid sünergiaid, kui oodatavad 50 mln naela aastas, kritiseeris Mamoun Tazi investeerimispangast Bear Stearns.

Saksa kauplemissusteem

Jaga lugu:.