Klass õpetamine, haridusteenused; õpitubade, seminaride, konverentside korraldamine ja läbiviimine; haridusteave, -info; kultuuriliste või hariduslike näituste korraldamine; haridus-või meelelahutusvõistluste korraldamine; praktiline väljaõpe, treening demonstratsioonid ; arvutiprogrammide kirjutamise alased haridus-, koolitusteenused; arvutitarkvara rakenduste alased haridusteenused; arvutipõhised haridusteenused ärijuhtimise alal; infotehnoloogiaga seotud haridusteenused; filmide, vaatemängude, etenduste, muusika või haridusliku koolituse jaoks ruumide pakkumine; hariduse otstarbel ruumide pakkumine. Klass 2: vaikkatted.

Ka paberi kehv kvaliteet, väike trükk, erinevad fondid, mitme veeru erinev paigutus, või kahjustunud lehed võivad mõjutada OCR tekstituvastuse tulemust ning seeläbi otsitulemust.

Taotleja Moe kaubandusinfo kaubamärgile võib vaidlustada "Kaubamärgiseaduse" paragrahvi 41 lõike 2 kohaselt tööstusomandi apellatsioonikomisjonis kahe kuu jooksul arvates kaubamärgi registreerimise otsuse teate avaldamisest.

Klass haridus- meelelahutus- ja sporditeenused; meelelahutus, spordi- ja kultuuritegevus; konverentside, näituste ja võistluste korraldamine; kirjastamine ja reporteriteenused; tõlkimine; võõrustamisteenused meelelahutus ; koolituse pakkumine tervishoiu ja toitumise alal; restoranitööstuse alane koolitus; kultuuriürituste korraldamine; kultuuri- ja kunstiürituste organiseerimine; kultuuriürituste piletite reserveerimise ja broneerimise teenused; meelelahutusalased teabe- ja nõustamisteenused; nõustamisteenused seoses hariduse ja koolitusega.

Klass toitlustamine; toitlustusteenindus; restoraniteenused; restoranide infoteenused; restoranialane info; toidu ja joogi pakkumisega seotud nõustamine; mööbli, laudlinade, lauanõude ning -kaunistuste rent; võõrustamisteenused toitlustamine ; tähtajaline majutamine; tähtajaline koosoleku- ja kontoriruumide pakkumine ning tähtajaline ruumide pakkumine ürituste läbiviimiseks; toidualased konsultatsioonid; toiduretseptidega seotud nõustamine; kokandusnõuanded; restoranide ja toitlustuse reserveerimine ja broneerimine; restoranikohtade reserveerimine agentuuri Moe kaubandusinfo restorani- ja baariarvustuste pakkumine; toidu- ja joogivalmistusalane info; toitlustusvahendite rentimine.

Moe kaubandusinfo Noble Option Binary Options Reviews

Klass meelelahutus; meelelahutusteave; kultuuritegevus; kirjastustegevus; tekstide kirjastamine ja avaldamine; elektronraamatute ja -ajakirjade kirjastamine arvutivõrgus; elektronväljaannete pakkumine arvutivõrgus, v. Klass haridus; väljaõpe, meelelahutus; kultuuritegevus; meelelahutus- ja haridusteave; kirjastustegevus; tekstide kirjastamine ja avaldamine; elektronraamatute ja -ajakirjade kirjastamine arvutivõrgus; elektron väljaannete pakkumine arvutivõrgus, v. Klass meelelahutusvahendite ja -seadmete rent.

 • Прямо на глазах у Олвина и Хилвара целый кусок этого сложного, полупрозрачного тела оторвался от целого и тотчас же вслед за этим стремительно распался на дюжину комочков, которые столь же быстро рассеялись в воде.
 • Stock Options kordaja
 • Он не стал распространяться о другой причине: здесь у него жил единственный друг, в котором он мог быть уверен и на помощь которого рассчитывал.
 • Достаточно, - сказал Каллитракс, - о сказках, которым мы верили с самого начала наших хроник.
 • Ибо миля за милей песчаные дюны волнами шли к западу а очертания их странно искажались в лучах заходящего солнца.

Klass köögivilju sisaldavad kondiitritooted; aedviljalisandiga riisist koosnevad karbieined. Klass side; sideteenused seoses sõidukite, sõidukite riketega, avariisituatsioonidega, mis on seotud transpordi, sõidukite, jalakäijate, juhtide ja reisijatega; sideteenused, mis on seotud autotöökodade juhtimise, sõidukite remondi, sõidukite rentimise ja liisimise, sõidukipargi haldamise, sõidukikindlustuse nõuete haldamise, sõidukite ja transpordi reserveerimise ning sõidukite jagamise, sõidukite krediidilaenuteenuste, finants- ja kindlustusnõuete Moe kaubandusinfo finantsnõuete ja kindlustusnõuete haldamisega; hädaabisõnumi teenused; on-line-teadetetahvlite ja on-line-jututubade pakkumine; uudisteagentuuriteenused; Moe kaubandusinfo juurdepääsu pakkumine seoses sõidukite remondi ja rentimise haldamisteabega; info- ja nõustamisteenused ning konsultatsioonid seoses kõigi eelmainitud teenustega.

Klass sõidukite laenutamise, rentimise ja liisimise teenused; sõidukite jagamise teenused; sõidukite reserveerimise teenused seoses sõidukite rentimise, liisimise ja jagamisega; transpordivahendite pakkumine ajutiseks kasutamiseks autojagamisteenusena; veoteenused; sõidukirenditeenused sõidukipargi haldamise alal; abi sõiduki rikke korral pukseerimine ; sõidukite pukseerimine; päästetööd sõiduki rikke korral; sõidukite päästetööd, puksiirabi; huvireiside ja transpordi korraldamine ja ettetellimine; info- nõustamis- ja konsulteerimisteenuste pakkumine seoses eelnimetatud teenustega.

Kaks kolmandikku noortest harrastab internetis «eelostlemist»

Klass koolitusteenused ekspertidele; koolitusteenused kindlustuse ja kindlustusnõuete alal; koolitusteenused sõidukite rentimise, Moe kaubandusinfo haldamise, autotöökodade ja autotöökodade juhtimise, sõidukite remondi, klienditeeninduse, klientide lojaalsuse ja klientide lojaalsusprogrammide, veebisaitide ja tarkvararakenduste haldamise, sõidukite krediidilaenu valdkondades; info- nõustamis- ja konsultatsiooniteenused seoses eelnimetatud teenustega.

KlaSS elamispinna tähtajaline ettetellimine, reserveerimine, korraldamine ja pakkumine; elamispinna tähtajaline ettetellimine, reserveerimine, korraldamine ja pakkumine reisijatele; elamispinna tähtajaline ettetellimine, reserveerimine, korraldamine ja pakkumine reisijatele õnnetusjuhtumi korral või hädaolukorras; info- nõustamis- ja konsultatsiooniteenuste pakkumine seoses eelnimetatud teenustega.

 • Järgmine nr.
 • Kui palju ettevotjaid on edukad
 • Järgmine nr.
 • Kaks kolmandikku noortest harrastab internetis «eelostlemist»
 • Siin asuvad sinu poolt valitud koolitused!

KlaSS lepingute haldamisega seotud juriidilised teenused; lepingute läbirääkimisega ja koostamisega seotud juriidilised teenused; õigusesindusteenused ja lepingute läbirääkimisega seotud juriidilised teenused; kohtuprotsessidega seotud eksperttunnistaja teenuste osutamine; õnnetusjuhtumiga seotud aruandlus juriidilised teenused ; õnnetusjuhtumiga seotud juriidilised uuringud; õiguslikud nõuded ja õiguslike nõuete sissenõudmise teenused; õigus- ja kindlustusnõuetega seotud juriidilised uuringud; info- nõustamis- ja konsultatsiooniteenused seoses eelnimetatud teenustega.

Klass karboniseeritud alkohoolsed joogid, välja arvatud õlu; veinid viinamarjadest; punased veinid; roosad veinid; valged veinid; kangestatud veinid; magusad veinid; vähese alkoholisisaldusega veinid.

Moe kaubandusinfo Binaarsed MasterCard Variants

Klass toitlustusteenused; tähtajaline majutus; hotelliteenused; majutusteenused; restoraniteenused; hotellitubade reserveerimise teenused; koosolekuruumide tähtajaline üürimine, rentimine; ruumide üürimine seltskonnaüritusteks ning pidudeks; peoteenindus, vastuvõttude korraldamine toitlustusteenindus. Klass meditsiiniteenused; hügieeni- ja iluhooldusteenused inimestele; spaateenused; ilusalongiteenused; sanatooriumiteenused; saunateenused; solaariumiteenused; tervisekeskuseteenused; massaažiteenused.

 1. Она остановилась мгновенно, и глаз, следовавший за ней, по инерции прочертил дугу еще до четверти небосклона, прежде чем сознание ненужности этого смогло остановить его движение.
 2. Ты вполне можешь придти сюда сам, - ответил Хилвар, - если Ассамблея пообещает не пытаться вновь овладеть твоим сознанием.
 3. Олвин печально подумал, что никто не радовался искренне его возвращению.
 4. Я мог бы схватиться с Советом, но тут передо мной какая-то непостижимая угроза, и противостоять ей я не решаюсь.
 5. Окружающую туманность можно было различить лишь глядя на нее искоса.

Klass ärijuhtimine, ärialased konsultatsiooniteenused; äriuuringud; ärialase uurimistegevuse konsultatsioonid; majandusprognoosid; reklaami ja turundusega seotud uurimisteenused; arvuti andmebaasidesse info kogumine, süstematiseerimine ja väljastamine; andmetöötlus ja andmeotsing; kontorijuhtimisteenused; kontoriabiteenused; paljundamisteenused; kontorisisseseadete üürimine; reklaam; uurimisprojektlde reklaam; messide korraldamine äri või reklaami eesmärgil.

Klass finantsjuhtimine; finantsinformatsiooni- -andmete- -nõuande-ja konsultatsiooniteenused; finantshindamise teabe, konsultatsiooni ja nõustamise pakkumine; kinnisvara haldamine, juhtimine; kinnisvarakonsultatsioonid; hoonete haldus; hoonete rentimine, üürimine; äri-või ametiruumide rentimine, üürimine kinnisvara.

Turundusraadio: 60% eesti noortest harrastab internetis „eelostlemist“ | Marketingi Instituut

Klass õpetamine, haridusteenused; õpitubade, seminaride, konverentside korraldamine ja läbiviimine; haridusteave, -info; kultuuriliste või hariduslike näituste korraldamine; haridus-või meelelahutusvõistluste korraldamine; praktiline väljaõpe, treening demonstratsioonid ; arvutiprogrammide kirjutamise alased haridus- koolitusteenused; arvutitarkvara rakenduste alased haridusteenused; arvutipõhised haridusteenused ärijuhtimise alal; infotehnoloogiaga seotud haridusteenused; filmide, vaatemängude, etenduste, muusika või haridusliku koolituse jaoks ruumide pakkumine; Moe kaubandusinfo otstarbel ruumide pakkumine.

Klass teaduslik uurimis-ja arendustegevus; uurimistööteenused; uute toodete uuringud ja arendamine teenusena; uurimislabori teenused; tehnilised projektiuuringud; tehnoloogilised konsultatsioonid; infotehnoloogiakonsultatsioonid; infotehnoloogiateenuste pakkumine alltöövõtuna; pilveteenused SaaS ; pilvandmetöötlus; arvutitehnoloogia-ja programmeerimisteabe pakkumine veebilehe kaudu; arvutiprogrammide koostamine; arvutitarkvara uurimine, arendus, disain ja uuendamine; arvutiriistvara disaini ja arenduse konsultatsioonid; inseneriteenused; serveri hostimine; arvutitarkvara ja arvutiriistvara üürimine; veebiserverite üürimine.

Klass suši; Kuus kaubandussusteem kalapirukad; kalavõileivad; kalast valmistatud maitseained.

Moe kaubandusinfo Kripovaliut maailma investeeringute kohta

Klass eluskala; kalamari; elussööt kaladele; kalade toidud; söödakalajahu. Klass jae-ja hulgimüügiteenused kolmandatele isikutele.

Moe kaubandusinfo Kasutage samal paeval varu voimalusi

Klass kala töötlemine; kala suitsutamine. Klass toitlustusteenused; toitlustusteenindus. Klass konserveeritud liha; lambalihatooted; lihatooted; sealiha; sink; soolaliha; suitsuliha; ulukid, v.

Klass maitseained; maitsekastmed, -pastad ja chutney-kastmed; leib; kondiitritooted, koogid, tordid ja biskviidid küpsised ; maiustused; mesi; piparkoogid; taimsed kohvi Moe kaubandusinfo tee; teejoogid; linnased toiduks; linaseemned inimtoiduks; jahvatatud teravili; taignad ja taignasegud; jäme, püülimata nisujahu; kaerajahu; nisujahu, nisupüül; oajahu; odrajahu; purustatud oder; rukkijahu; jäme, püülimata jahu; kaerahelbed, herkulo; kaeratangud, kroovitud kaer, kroovkaer; kaeratoidud; töödeldud odrakruubid; odratang, kroovitud oder; purustatud kaer; teraviljadest valmistatud toiduained; lihapirukad; linnaseküpsised; tangud, kruubid inimtarbeks; pirukad; pumatikompvekid.

Klass taimed; värsked aiataimed, -ürdid; värske puuvili; värske rabarber; värske peet; värske küüslauk; värske kapsas; värsked herned; Moe kaubandusinfo köögiviljad; värsked marjad; värsked oad; oder; nisu; kaer; rukis; pruulimis-ja destilleerimislinnased; humalad; humalakäbid; värsked sarapuupähklid; värsked seened. Klass õllevirre; õlu; linnaseõlu; alkoholivaba siider; alkoholivabad meest valmistatud joogid; köögiviljamahlu sisaldavad alkoholivabad joogid; puuviljamahlad; veed joogid ; humalaekstraktid õlle valmistamiseks; alkoholivabad puuviljaekstraktid jookide valmistamiseks; alkoholivabad puuviljamahla sisaldavad joogid; alkoholivabad puuviljaekstraktid; alkoholivabad puuviljamahlajoogid; alkoholivabad puuviljanektarid; limonaadid; kali; alkoholivabad joogid.

Klass elektronraamatute ja -ajakirjade kirjastamine arvutivõrgus; elektronväljaannete pakkumine arvutivõrgus, v. Klass intellektuaalomandi litsentsimine; intellektuaalomandialane nõustamine; intellektuaalomandiõiguste seire õigusnõustamise eesmärgil.

Turundusraadio: 60% eesti noortest harrastab internetis „eelostlemist“

Tammsaare tee Moe kaubandusinfo, Tallinn, Harju maakond, EE Esindaja: Indrek Eelmets Klass hanketeenused teistele ettevõtetele kaupade ja teenuste ostmine ; elektriliste toodete, elektroonika-ja IT-toodete, fotokaupade, audio-videoseadmete ning kontoritehnika jae-ja hulgimüügiteenused.

Klass kindlustuse korraldamise teenused; kindlustus; finantstehingud; krediidi korraldamine; laenuteenused; kapitalirent; ettevõtete ja eraisikute krediidivõime hindamine; rahalised tehingud; krediidiriskide kindlustamine faktooring ; laenuandmisnõustamine; krediidivõimeuuringud; järelmaksuteenused; kasutusrent. Klass audio-ja videoaparatuuri rentimise teenused; meelelahutusvahendite ja -seadmete rent; helitehnikaseadmete üürimine, rentimine, laenutus; raadiote ja telerite rent; videoseadmete rentimine; mänguseadmete rentimine.

Klass reklaamiagentuuriteenused; reklaam, sh interneti või muu andmeside abil; reklaammaterjalide väljatöötamine ja kujundamine; reklaamtekstide kirjutamine; reklaamfilmide produtseerimine; suhtekorraldus, turundus; reklaami-ja disainiteenustega seotud äritegevuse siirdeteenused.

Moe kaubandusinfo Mis on ettevotte mitmekesistamise strateegia

Klass graafiline disain; tööstusdisain, tootekujundus; pakendidisain; sisekujundus; arvutiriistvara disaini ja arenduse konsultatsioonid ja nõuanded, disainikonsultatsioonid. Klass betoonitööd; betoonivalamisteenused; betoonitasandamisteenused; betooni tihendamine; betooni pumpamine; betooni katmine; betooni pingestamine; betooni purustamine; betooni parandamine; betooni remont; betooni uuendamine; betooni poleerimine; betoonisegamisseadmete rentimine; betoonipumpamismasinate rentimine; ehitusmasinate rentimine.

Klass ehitusmaterjalide transport; betooni transport; transpordivahendite rent. Klass betooni vormimine; betooni segamine teenusena ; tellimuspõhised eribetooni tootmise teenused. Klass smuutid; alkoholivabad joogid; jääga puuviljajoogid; joogivalmistusained; karastusjoogid; kookosveejookide valmistamise pulbrid; kookosvesi joogina; koolajoogid; limonaadid; mahlad; maitsestatud gaseeritud joogid; puuviljajoogid ja puuviljamahlad; smuutid viljaterade ja kaeraga.

Klass 3:abrasiivtooted. Klass 6:väikesed metallkaubad.

Kaks kolmandikku noortest harrastab internetis «eelostlemist» - Arhiiv - Majandus

Klass 7:masinad kattekihtide pealekandmiseks. Klass tööstuslikud ahjud. Klass treilerite, nende varuosade ja detailide jae-ja hulgimüük teenusena kolmandatele isikutele ; kaupade demonstreerimine interneti kaudu; kaupade impordi-ekspordiagentuurid; äritegevuse siirdeteenused.

Kaia Kaasi sõnul on kaupmeeste seas jätkuvalt vastamata küsimuseks, milliseks jääb tulevikus üldse poodide roll.

Kui vahepeal arvati, et poed peaks muutuma meelelahutuslikumaks, siis täna Moe kaubandusinfo aru saadud, et inimestel pole palju aega niisama istuda ja meelt lahutada, rääkis Kaas tarbijate praktilisele meelele viidates. Mõistagi aga huvitavad hea teenindus, personaalne ja vahetu tagasiside müüjatelt ja muud kaupluses saadavad emotsioonid ennekõike keskealisi ja vanemaid ostlejaid. Samal ajal saavad noored oma emotsioonid kätte enese pildistamistest, piltide jagamisest ja nende «laikimisest».