Elektroonilise hääletamise tarkvara avalikustamine[ muuda muuda lähteteksti ] Elektroonilise hääletamise tarkvara tehti arvutiteadlase ja e-hääletuse ühe lähteuuringu autori Tanel Tammeti algatatud survegrupi [16] töö tulemusel avalikuks Testprojekti ajal ei olnud proovikontrolli alusel võimalik valimistulemust tühistada.

Peluang Usaha Binaarne valik

Avaleht Uudised Seadusemuudatus loob uusi võimalusi avaliku ja era Seadusemuudatus loob uusi võimalusi avaliku ja erasektori koostööks Riigihalduse minister Anneli Ott rõhutas, Valiskaubandussusteemi lahtekoodi muudatused seadusandluses tehakse selleks, et astuda kiirelt areneva IT-sektoriga ühte sammu.

Näiteks antakse muudatuse abil tehnoloogiaettevõtetele võimalus kasutada riigile kuuluvaid tarkvaramooduleid ja lähtekoodifragmente, mille abil on neil võimalik luua uusi tooteid.

Jago Trading strateegia

Eelnõuga kehtestatakse riigi tarkvara avalikkusele tasuta kasutamiseks võimalikult lihtne ja õigusselge kord. Seadusemuudatuste jõustumisel tehakse riigi tarkvara kättesaadavaks See tähendab, et igakordselt uute tingimuste väljatöötamise asemel eelistavad riigiasutused Valiskaubandussusteemi lahtekoodi, mis on turuosalistele juba eraõiguslikest suhetest tuttavad.

Samas otsustas valitsus ka selged riigi tarkvara kasutamise piirangud, näiteks ei lubata riigi tarkvara avalikustada juhul, kui sellega kaasneks oht riigi küberturvalisusele, avalikule korrale või julgeolekule. Ühtlasi kaasajastatakse Valiskaubandussusteemi lahtekoodi riigivaraseadust selliselt, et erinevad riigiasutused saaksid bürokraatiavabalt jagada nende valduses olevat tarkvara omavahel.

Teata stimuleerivate varude valikud W 2