Nõuded on aga ajanud marru välismaised tehnikafirmad, kes väidavad, et hanked Hiinas on kallutatud nende kahjuks ja kohalike firmade kasuks. Hiina riigihangete reeglid on osa valitsuse püüdlusest edendada innovatsiooni kohalike ettevõtete seas ning muuta riigi majandus vähem sõltuvamaks odavate toodete valmistamisest. Tuhandete tiigrite kasvatamine on nende põllumajandusettevõtete rahaliselt ammendanud, kuid pigem tunnistab põllumajandusettevõtete ebaõnnestumist ja asjaolu, et need kujutavad endast halba kaubanduslikku otsust, üritavad investorid oma rahvusvahelises arvamuses koos ja oodata, et maailm aktsepteerib nende tegevuse tõttu looduslike tiigrite kaotust.

Euroopa Liit murrab teed Hiina avalikele hangetele.

Hiina kaubandusstrateegiad

Enamasti saavad Hiina riigihangetel osaleda ainult ettevõtted, kes on ennast kohapeal registreerinud. Mitmed välisfirmad on ka kohapeal registreeritud, kuid paljud neist saab ka taolise nõude tõttu mängust välja jätta.

Hiina kaubandusstrateegiad

Sellepärast on täna esitlusele tuleva Euroopa kaubandusstrateegia peamine tugisammas nõue, et Hiina asjaajamine Euroopa firmadega muudetaks läbipaistvamaks. Hiina riigihangete reeglid on osa valitsuse püüdlusest edendada innovatsiooni kohalike Hiina kaubandusstrateegiad seas ning muuta riigi majandus vähem sõltuvamaks odavate toodete valmistamisest.

Nõuded on aga ajanud marru välismaised tehnikafirmad, kes väidavad, Hiina kaubandusstrateegiad hanked Hiinas on kallutatud nende kahjuks ja kohalike Binaarse kone valikul kasuks.

Hiina kaubandusstrateegiad

Kuigi Hiina keskvalitsus on seisukohal, et riik ei diskrimineeri välisfirmasid riigihangetel, julgustavad reeglid ometi kohalike omavalitsusi välisfirmasid hangetelt kõrvale jätma, seda lepingute Hiina kaubandusstrateegiad, mis on väärt miljardeid dollareid.

Euroopa riigid on võrreldes USAga Hiina suhtes olnud järeleandlikumad, kuid see on muutumas.

China's Mysterious Islands Will Keep You Up At Night

Seda tänu vohavale Hiina impordile ajal, mil Euroopa vaevleb suure tööpuuduse käes. Hiina esindaja Euroopa Liidus sõnas, et Pekingi nõue, et riigihangetel osalejad oleksid kohalikult registreeritud on mõeldud kohaliku tehnoloogi arengu kannustamiseks, sarnaselt USA ja Euroopa Liidu makstavate teotustega Boeingule ja Airbusile.

Hiina kaubandusstrateegiad

Tagasi üles.