Snap tuli läbi peksmise kasumiaruande mõlemas otsas, kuid lähemalt vaadates metrika ja Snapi suuniseid, mis nõuavad kasvu aeglustamist, on osutunud turu jaoks problemaatiliseks, sest nad pakkusid ekslikult pakkumise algselt pärast teisipäeva aruannet. Nagu aktsionäride hääleõiguse andmisest keeldumise korral, laienevad ka kommenteeritud palga ja muude juhtimisküsimuste peitmine.

  • Valik Baine Trader Automaatne
  • Ameerika aktsiaoptsioonide tehing
  • Igapaevased kauplemissusteemid
  • Snap võib olla ületanud Wall Street'i ootusi, kuid kasutussuundumused jäävad aeglaseks.
  • Parim binaarne voimaluse strateegia 2021
  • Snap Inc - Investeerimine - Foorum - LHV finantsportaal
  • Lisaks sellele, mida Reuters teatas, on Facebooki kõige rikkalikum esialgne avalik pakkumine, on uudis, et väärtpaberite ja börsikomisjoni nõustatav investeerimiskomitee vaatab läbi mõned Snapi muud, ahem, omapärased käigud.
  • 5-paevane kauplemissusteem

Pildil on head tööd, et lüpsida oma kasutajatelt rohkem tulu, kuid see on õõnes võit, kui publik ise kahaneb. Snap cracks ja hüppab Investorid teavad, et Snapi sissetulekuaruandesse jõudmine on dicey ettepanek.

Snapchat Hacks [2021]: Best Tips \u0026 Tricks!

Varud on tabanud kahekohalist protsenti neljast esimesest viiest kvartalist. Ta kasutas raha sissetulekuga tagasi, kui selle kasutamisbaas kolis, ja nüüd on asjad vastupidi, kusjuures sotsiaalse platvormi populaarsus muutub küsitavaks.

Snapchat kauplemine

Snapi korrigeeritud puudujääk vähenes 0, 14 dollarini. Analüütikud tegid 0, 17 dollari suuruse netokahjumi2 miljoni dollari suuruse tulu eest. Snap tuli läbi peksmise kasumiaruande mõlemas otsas, kuid lähemalt vaadates metrika ja Snapi suuniseid, mis nõuavad kasvu aeglustamist, on osutunud turu jaoks problemaatiliseks, sest nad pakkusid ekslikult pakkumise algselt pärast teisipäeva aruannet.

Mida Facebook ja Twitteri graafikud räägivad meile Snapchat'i (SNAP, FB)

See ei pruugi tunduda eriti murettekitav, kuid asjad lähevad teravamaks, kui suunate objektiivi aasta-aastalt, et keskenduda Snapi järjestikusele edenemisele. Keskmine sissetulek ühe kasutaja kohta kasvab veerandi kvartaliga võrreldes, kuid Snapil oli käesoleva aasta esimeses kvartalis päevas aktiivseid miljonit kasutajat.

Snapchat kauplemine

Lüpsmine rohkem oma kasutajatest on suur ja see teeb seda uute funktsioonide ja toodete abil. Äriühingu Recode andmetel hinnatakse praegu 33 miljardit dollarit.

Snapchat kauplemine

Kuigi hääleõigus ei ole nõue, on nad tavaline tava, mida ettevõte täidab, et edendada läbipaistvust. Võiks isegi öelda, et aktsionäride hääletamise saamine on IPO punkt. Mida Snap siin teeb, on igasuguse läbipaistvuse korral äärmiselt raske.

Snapchat kauplemine

See on vastandumine kogu Google'i Inimeste jaoks, kes on hästi kursis investorite jargoniga, "küsimus muutub, sest selleks ei ole ühiseid aktsionäride volikirju, mida nad teevad avalikustamise tasemega Snapmis tuleb teha iga-aastaste koosolekute ja aastaaruannete osas.