Valige oma valik Skandinaavia põhjaosast, kus pühendatud ekskursioonid ja majutuskohad pakuvad kaunist vaadet virmalistele. Praktikas peaksid tänu ühtse Euroopa taeva algatusele vähenema lennuajad lühemate marsruutide ja väiksemate viivituste tõttu ning sellega seoses ka lennukulud ja õhusõidukite heitkogused. Üüripinnad vastavalt ettevõtete soovidele ja vajadustele Kaasaegsed esinduslike vitriinakende ja madalate ülalpidamiskuludega üüripinnad Välja kujunenud piirkond: korralik taristu ja ühistranspordi ühendused Mugavad laadimise ja manööverdamise võimalused suurtele kaubaautodele Võta meiega ühendust! Kolmandas kvartalis tõusis see 54 inimeseni, kuid saavutab eeldatavalt talve jooksul oma tipu. Ja miski ei inspireeri rohkem rändlust kui tähtkujusid täis taeva all oleva universumi avaruste üle mõtisklemine.

FOTOD JA VIDEOD NII TAEVAST KUI MAALT

Seda selleks, et näha Kuu loomist -- kitsa kuusirbi ilmumist taevasse vahetult pärast päikese loojumist. Nimelt siis algaski uus kuu, mis aga paraku ei öelnud midagi aasta ja aastaaegade kohta. Viimase määras tähtkuju, kus kuusirp nähtavale ilmus.

Taeva voimalused

Vastloodud Kuu rändamine ühest tähtkujust teise kirjeldas samal ajal ka päikese liikumist taevas, ja märksa täpsemalt kui kivipostide rida kuskil Atlandi ookeani rannikul. Et taevasse ei saa kirjutada ega püstitada püramiide, tuli kasutada seal olemas olevaid märke -- taevatähti.

Taeva voimalused

Öine taevas, kaetud eri heledusega tähtedega, pakub inimesele häid võimalusi oma fantaasia näitamiseks. Koroonaviiruse teine laine on halvendanud aga lähikuude ja järgmise aasta esimese poole välisnõudluse taastumise väljavaadet.

Taeva voimalused

Kui vaadata järgmist aastat tervikuna, siis peaksid meie tööstusettevõtete ekspordivõimalused mõõdukalt paranema hoolimata koroonaviiruse teise laine eeldatavatest mõjudest aasta esimesel poolel.

Tööstuse väljavaateid hakkavad toetama vaktsiinide üha laialdasem kasutamine, Euroopa Liidu investeeringud ja aasta teisel poolel ka pensionireformi mõju tarbimisele.

Kriisi õppetund: tulevikule peab rohkem tähelepanu pöörama

Pandeemia põhjustatud kriis jahutas Eesti pingeliseks muutunud tööturgu. Vaatamata majanduslanguse taandumisele hõivatute arv veel väheneb ja töötute arv tõuseb. Kolmandas kvartalis tõusis see 54 inimeseni, kuid saavutab Taeva voimalused talve jooksul oma tipu. Täheline jurta: Reis kaugesse Kesk-Aasiasse või Mongooliasse pakub isetehtud lähenemist öötaevas reisimisele koos võimalusega viibida jurtas ja suhelda kohaliku kultuuriga.

Get Directions

Kruiisid: Valgusreostuse puudumise tõttu on avameri suurepärane tähtede vaatamise koht. Hurtigruten korraldab pardal olevate loengutega astronoomiakruiisi. Marsruut kulgeb kogu Norra ranniku ulatuses Bergenist kaugele polaarjoonest.

Curly Strings // Taevas seab riidu

Princess Cruises pakub tähistaevaga õhtuid, mida juhib astrofüüsik. Tähistajad hotellid: Broneerige öötaevas olevas hotellis, näiteks Tšiilis Elqui Domos, kus tubades on teleskoobid ja taevavaate kuplid. Registreerimine läheb lukku reedel, Võistlusväljal näeme!

Taeva voimalused

Need asjad peaksid omavahel töös kokku saama. Tasub ka võtta veidi aega ning mõelda oma töö sisuliselt ja vormiliselt läbi, et see oleks reaalselt teostatav ja reklaamiseadusega kooskõlas.

Kokkuvõtteks, miks võiks üks noor Taeva Pesamuna konkursist osa võtta?

Õiguslik alus

Taeva Pesamuna loob võimaluse tegutseda idealistlikus olukorras, kus keegi ei piira loomingulist mõtlemist — keegi ei ütle, et tee logo suuremaks, pilt sinisemaks või kiri väiksemaks.

Sel aastal ootab võidumeeskonda ees eurone haridusstipendium, mis annab võimaluse oma oskusi veelgi paremini lihvida ja arendada. Võidukampaania jõuab meediasse ja muutub nähtavaks.