Sellel kosmosevõitluse, strateegia ja koloniseerimise mängul on piiramatud võimalused, seega jääb mäng alati ainulaadseks ja põnevaks. Proovige seda oma järgmisel peol. Küsimused ja vastused on naljakad ja tohutult sobimatud, perfektsed peohinnad õigele rühmale.

Teie eesmärk on varjata kaupu Nottinghami linna šerifi valvsa pilgu tagant. Teil on valida legaalne või ebaseaduslik kaup. Millise valite? Kaupmehena saate teha kokkuleppe šerifiga või lasta tal teise mängija suunata. Samuti peate pöörde tegema šerifina, kes konfiskeerib kauba enda jaoks.

Mängi seda põnevat mängu kuni viie mängijaga.

Lokio Valikud strateegiad

Mänguaeg: 60 minutit Talve surnud Postapokalüptiline ellujäämismäng Dead of Winter nõuab ellujäämiseks koostööd kahe kuni viie mängijaga. Igal mängijal, kes juhib oma ellujäänute rühma, kes võitleb liha söövate inimkoletistega, on aga oma varjatud eesmärk.

Minu töö vs Minu valikud mõtlemine väljaspool mulli

See tähendab, et mõned mängijad võivad ellu jääda ja mõned surevad. Mängijad peavad otsustama, kuidas oma eesmärke saavutada, viies oma rühma võidule. Eesmärgid võivad olla kahjutud või seada ohtu kogu koloonia.

Mängijad peavad nii enda kui ka koloonia nimel tegema raskeid, kiireid otsuseid, püüdes mitte ainult ellu jääda, vaid ka täita oma individuaalseid eesmärke. See mäng on alati värske ja täis üllatusi. Mänguaeg: 45 minutit Lokio Valikud strateegiad üle kolme tunni Legendaarne Kui olete Marveli tegelaskuju fänn, on see mäng teie jaoks.

Kas olete klassikaliste kurikaelte fänn nagu Loki, Magneto ja dr Doom; fantastiline neli; Galaktika valvurid; või kõik Marveli kangelased, on olemas versioon, mida teile meeldib.

Kangelastekid valitakse ja lohistatakse koos. Valitakse perenaine kaabakas, kelle kaardipakku muudetakse kaabaka skeemi järgi. Mängijad värbavad kangelaste kaarte, et säilitada viiest käest koosnev võitlus kaabakaga ja iga võidetud lahinguga punkte koguda.

• В наступившей тишине Хилвар некоторое время разглядывал робота.
  • Почти горизонтальные лучи, проходя сквозь решетку, отбрасывали в глубину туннеля перемежающийся узор золота и черни.
  • Он не не имел какого-либо иного имени и не нуждался в .
  • Bitkoin Investeerimistoetused

Kui perenaise kaabakaardid on kadunud, võidab see, kellel on mängu lõpus kõige rohkem punkte. Kui meistrimees oma kava lõpetab, kaotavad kõik mängijad. Mänguaeg: Ligikaudu 45 minutit Catani asunikud Nüüdseks tuttav tsivilisatsioonihoone, strateegiamäng, auhinnatud Catani asunikud on oma fännidele lisanud laiendus- ja pikenduspakid.

Thor on tülis ja Loki päästab ta vaenlast teraga toppides. Seejärel haarab vaenlane Loki ja torkab teda teraga, mis tema rinnast välja paistab. Me näeme, kuidas Loki sureb või võltsib oma surma.

Üks põhjus on selle mängitavus - mängima saavad kuni kümme aastat nooremad lapsed. Mängijad ehitavad teid, asulaid ja linnu täringute veeretamisega määratud ressurssidega - kivi, tellis, puit, lambad Lokio Valikud strateegiad tera. Eesmärk on saada kümme võidupunkti, millest Lokio Valikud strateegiad hoidsid saladuses, et võita. Selleks tuleb vältida röövli etturit, ehitada armee ning kaubelda ja varastada ressursikaarte.

Gaming-fans.com

Seda mängu nimetatakse lihtsalt Cataniks ja see mäng pakub lõbusat meelelahutusõhtu. Mänguaeg: 60 kuni minutit Tsuro: tee mäng Selles kiires mängus - see võtab vaid 20 minutit - mängivad mängijad kordamööda turvalise tee rajamist, asetades plaadid 6x6 lauale.

Kui mängija peatatakse laua ääres või põrkub mõne teise mängija märgiga, on ta mängust väljas. Eesmärk on olla viimane mängija, kellel on märk laual. Kõlab lihtsalt, kuid strateegia on hädavajalik. Selle lauamängu mitmekülgsus lisab selle atraktiivsust; seda saavad mängida kuni kaheksa nooremat kui 8-aastast mängijat.

Proovige seda täiskasvanute lauamängu lõbusate peremängude õhtu jaoks. Mänguaeg: 15 minutit Takenoko Kaks kuni neli mängijat hoolitsevad keisri bambuseaia eest, et Jaapani keiser saaks toita oma hiiglaslikku pandakaru.

• Need pakuvad jätkusuutlikkust, samas kui Graviton on Loki vargusega võitlemiseks peamine utiliit.
  • See pakub mängijatele üle kogu maailma palju suurepäraseid võimalusi.
  • Minu töö vs Minu valikud mõtlemine väljaspool mulli Minu töö vs Minu valikud mõtlemine väljaspool mulli Oli aeg, kui mu äratus kostis, nagu mind oleks vanglakambrisse sumin.
  • Aktsiate maksustamine Singapuris

Mängijad istutavad ja kasvatavad ühte kolmest bambuseliigist. Eesmärk on kasvatada kõige rohkem bambust, veendudes samal ajal, et panda on söödetud.

Mängige oma lemmikmänge Lokiis

Mängu võidab mängija, kes teeb seda kõige paremini. Mänguaeg: 45 minutit Veesügavate isandad Kaheksa vooru jooksul peavad mängijad ülesandeid täitma ja hoonete ehitamisel aardeid ja ressursse koguma - kõik selleks, et koguda kõige rohkem punkte ja võita mäng. Strateegia hõlmab läbirääkimisi, petuvõtteid ja jõudu, kui üritate kontrollida Waterdeepi linna.

See 2—5-mängijaline mäng Lokio Valikud strateegiad Mänguaeg: tundi Pandeemia Kaks kuni neli mängijat peavad tegema koostööd nelja surmava haiguse likvideerimiseks.

Kui nad ebaõnnestuvad, kaotavad kõik. Iga mängija on kindla ala spetsialist ja peab tegema koostööd teiste mängijatega, et kavandada Lokio Valikud strateegiad ravimise ja haiguste levialade ravimiseks. Mängijad kasutavad kuni nelja mängukaarti, et ehitada uurimisjaam, avastada ravim, ravida nakatunuid või reisida linnade vahel. Kiire tempo ja lõbus, see mäng töötab vähemalt kaheksa jaoks. Mänguaeg: 45 minutit Carcassonne Carcassone on võimalusi täis võimalusi täis mäng, mis liigub kiiresti.

38 parimat lauamängu täiskasvanutele

Mängijad võtavad kasutusele põllumehed, mungad, rüütlid ja vargad, kes kaitsevad Lokio Valikud strateegiad hävitavad vastaste Prantsuse maastike osi. Selleks paigutavad mängijad juba mängitud plaatide kõrvale plaadid, ühendades teid maanteede ja linnade vahel linnadega jne. Iga kord, kui mängija läbib mingi ala, kogub tema kokkutulek punkte.

Mäng, mis on täis strateegiat, kahest kuni viiest kaheksast ja vanemast mängijast saab mängu mängida, ehkki mängijatel on seda kõige parem mängida kahe mängijaga.