Mugavus Tukasta, loe või vaata filme. Lux Express Lounge bussides on võimalik valida kahte tüüpi istekoha vahel.

Lux Express Peamised valikud bussides on võimalik valida Peamised valikud tüüpi istekoha vahel.

Tehingu hind valikuvoimalustes

Naudi esmaklassilist mugavust ja privaatsemat ruumi Relax istekohal või vali Standard istekoht. Relax istekohad Standard istekohad Lux Express Standard istekoht Mõnedes Lux Expressi bussides ei ole eraldi lounge ala, kuid tänu meie kõrgele teenusekvaliteedile, on sõit sujuv ja mugav ka Standard istekohtadel.

Bitkoinis investeerin 100, kui

Bussi tüüpi ja istekoha valikuid konkreetsel liinil ja väljumisel näed piletiostu käigus meie veebilehel. Standard istekoha galerii Kaasaegsed bussid mitmete mugavustega Kõik Lux Expressi bussid on kaasaegsed ja varustatud mitmete mugavustega, et sul oleks vabadus ise valida, kuidas oma aega sisustada.

Versiooni strateegia

Midagi, millest meil kõigil pidevalt puudu on. Mugavus Tukasta, loe või vaata filme. Meie laiad istmed, ohtralt jalaruumi ja pea kohal reguleeritav konditsioneer tagavad mugavuse kogu reisi ajal.

Art Front Redemption Trading System

Lux TV Iga istme juures on multimeediaekraan, mis teeb reisi veelgi nauditavamaks. Nagu öeldakse - aeg lendab, kui sul on lõbus. Internet ja V Tasuta wifi ja pistikupesa iga istme juures võimaldavad sul sõidu ajal olla ühenduses ning ise valida, kuidas oma kvaliteetaega veeta.

Gin Trading Systems