Merkeli-Macroni ajastu vaim on optimistlik kaasalöömine ühisprojektides. See tähendab peamiselt võimearendust absurdselt raiskava dubleerimise lõpetamise teel. Pange tähele, et FTS-veebisait loob osa online-piletikasse üleminekule pühendatud osa.

Veebikassade lunastamine. Uuele kassasse üleminek on etapiviisiline protsess. Uute seadmete ostmisest ei piisa. Kaubaartiklite kviitungite printimiseks on vaja kassaprogrammi. Kes peaks kassaaparaate kasutama alates Kas intellektuaalomandi kassaaparaate on kasutusele võetud alates Mida teha intellektuaalomandi õigusi aastal ?

Arvustused

Enamuse jaoks jah ja 1. On ainult üks erand: ilma töötajateta ettevõtjad, kes pakuvad teenuseid, teevad tööd või müüvad oma toodangut. Neil on aega 1. Ülejäänud pidid uue keskse vastaspoole tarnima Alates 1. IP kassaaparaat alates Ilma värskendusteta pole võimalik töötada.

Account Options

Muudetud arvutuste kontseptsiooni. Nüüd hõlmavad need mitte ainult rahavoogu, vaid ka kauba eest ettemaksu Valikud Kaubandus strateegilise investeeringuna muude asjade laekumise tasaarvestust. Pärast veebimakse laekumist tuleb tšekk genereerida hiljemalt järgmisel tööpäeval. Üksikud ettevõtjad, kes võtavad altkäemaksu või patendi, CEP kaubandussusteemid vormis tagastada kuni 18 rubla maksu mahaarvamine uue kassa ostmiseks või seadistamiseks.

Spetsiaalsete režiimide USN, UTII ja patent ettevõtjatele ja ettevõtetele trahvitakse maksusoodustuste kasutamise eest 13 kuu jooksul kuni 10 rubla. Maks täpsustati - väikeettevõtted saavad fn-d kasutada ainult 36 kuud.

Alates Sama trahv ähvardab ka fiskaalandmete enneaegse edastamise eest. Mida saab kohe ära teha? Kokku otsustas ekspertide sõnul tänavu uue tellimuse peale minna umbes miljon ärimeest. Ülejäänud ettevõtjad pidid kassa toimetama 1. On aeg mõelda kassaaparaatide peale: fiskaalkäibest ja uutest mudelitest võib puudus olla. Ostu edasilükkamine on ohtlik: nagu eelmise aasta praktika on näidanud, lohistatakse suurem osa ettevõtjaid viimasele - ja neid on üle miljoni!

Kas uued reeglid mõjutavad veebipoode ja müügiautomaatide ettevõtteid? Jah, ka veebipoed peavad installima CCP. Tšekki on alati vaja - isegi siis, kui klient maksab kaardi eest eemalt. Sellises CEP kaubandussusteemid peate dokumendi saatma ostja e-posti aadressile. Kui kättetoimetamine toimub sularahas, annab tšeki kuller. Müügiautomaatide omanikud said ilma CCP-ta töötada kuni 1.

Kõik, välja arvatud CEP kaubandussusteemid ettevõtjad, kes olid kohustatud kassa toimetama 1. Milliseid kassasid saab Kõik CCP-s kasutamiseks lubatud mudelid on föderaalse maksuteenistuse veebisaidi registris. Enamik eelarvemudeleid kasutab Internetti arvutis, millega nad USB-pordi kaudu ühenduvad. Aastal peab uues kassaaparaadis olema fiskaalrežiim CEP kaubandussusteemid analoog elektrooniline lint ECLZ. ECLZ ise on minevik - sellega seotud piletikassasid pole enam saadaval. Kui palju on uusi kassasid Ettevõtjad peavad KKT-d oma kulul vahetama.

Sageli on uue piletikassa ostmine odavam kui vana viimistlemine. Moderniseerimise maksumus sõltub seadmete arvust ja selle mudelitest. Teine kuluartikkel on CRF-teenused. Need maksavad ühe kassa kohta umbes rubla aastas. Tasub kaaluda Interneti-ühenduse loomise kulusid - seadus nõuab, et iga pistikupesa peab olema võrku ühendatud. Lisaks on vaja muuta iga 13 kuu CEP kaubandussusteemid fiskaalpoliitikat.

Uued CEP kaubandussusteemid nõuavad ka hoolduskulusid. Kuid täna saab ettevõtja valida: maksta püsiteeninduse eest teeninduskeskuses või pöörduda tema poole alles pärast jaotust. Kuidas asendatakse kassaaparaadid Olemasoleva kassa ümberregistreerimiseks peate välja selgitama, kas seda saab täiendada - KKT peaks saama Interneti-ühenduse luua. Samuti on vaja kontrollida, kas CCP-le saab installida fiskaalse draivi. Lisateavet saate oma teeninduskeskusest.

Kui teie kassat ei saa muuta, peate ostma uue.

järeldused

Seejärel peate sõlmima OFD-ga lepingu ja registreerima keskse vastaspoole. CEP kaubandussusteemid saab teha Interneti kaudu.

  1. Hiina valikute kaubandus
  2. Binaarse valiku tehniline naitaja

Kuidas läheb maksustamine praegu? Fiskaliseerimist saab teha Internetis - ettevõtjal pole vaja minna maksuametisse ega keskusesse hooldus.

Selleks on vaja kvalifitseeritud elektroonilist allkirja CEP - isikliku allkirja analoogi. CEP-i saate kommunikatsiooniministeeriumi akrediteeritud sertifitseerimiskeskuses. Aadressid avaldatakse agentuuri veebisaidil - elektrooniline allkiri peate isiklikult koguma. Kas keskküttejaamas on uute kassade hooldamine kohustuslik? Sularahavarustust toetab tootja, kes suudab meelitada partneri teeninduskeskusi, mis nüüd ei pea maksulube hankima.

Seega on okei, kui alates 1. Keskse vastaspoole registreerimine keskkütteteenusega CEP kaubandussusteemid ei ole enam eeltingimus.

O QUE É COMPLEMENTO DE UM ENDEREÇO? COMO SABER O COMPLEMENTO?

Kes ei pea üldse uusi kassasid installima? On tegevusi, mida FZ pole puudutanud.

Vooremaa Merkel-Macron ehk Prantsuse-Saksa juhtimisel edasi liikuv Euroopa

Ja pole vahet, kas CEP kaubandussusteemid ettevõtet juhib üksikettevõtja või LLC, ta ei vaja Kuidas toimivad uued reeglid raskesti ligipääsetavates piirkondades, kus pole Internetti? Kõrvalkülades ja -linnades saate töötada ilma andmeid Interneti kaudu maksu üle kandmata. Kuid keegi ei tühistanud kassaaparaatide väljavahetamist Kohalikud omavalitsused määravad kindlaks asulate loetelu, kus saate töötada ilma Interneti-ühenduseta. Meie ühiskonna täieliku informeerituse ajastul teeb riik kõik, et maksimeerida CEP kaubandussusteemid rahavoogude üle.

See on omane kõigile maailma riikidele ja Venemaa pole erand. Kuid te ei tohiks seda üksust pidada ainult kalliks koormaks - töö kassaaparaadi ja KKT-ga on ettevõtluse jaoks mitmeid eeliseid. Kui muidugi ei kasutata seda õigesti. Selle jaoks pühendame artikli juhiste ühe jaotise. Seadusandjad tutvustasid Artikli teises osas antakse nendest seadusandlikest algatustest lühike ülevaade.

Reformi tehakse nagu alati, dereguleerimise ettekäändel, kuid see toob ettevõttele kaasa lisakulusid. Nende hulgas näiteks maksusoodustuse ja elektroonilise kontrolli CEP kaubandussusteemid kasutamine. Mis see on ja kuidas töötada kassasüsteemiga vastavalt uuele süsteemile? Kõik see vajab selgitamist. Taust ja kassaaparaadi juhised Tänapäeval tekitab küsimus "kuidas töötada kassaaparaadi või KKT kallal" ettevõtjatele palju nördimust ja kaebusi tarbetute kulutuste osas. Kuid neid paigaldatakse kogu maailmas ja sellist vastupanu pole.

  • Väliskomisjon - Tallinn, Estonia - Government organisation | Facebook
  • Kasumi varud Bitkoino.
  • Edward Lucas: Trump ei oleks tohtinud kohelda Putinit kui võrdset - Arvamus
  • Ebameeldivad üllatused võivad teinekord olla kainestavad ja viljakad.
  • Edward Lucas: Merkeli-Macroni liit võtab USA asemel koha sisse - Arvamus
  • Etp oksjonikeskus. Elektrooniline allkiri elektroonilistel platvormidel kauplemiseks
  • Oleks tore mõelda, et meeleavaldajaid pahandas eriti vaatepilt kahe kahtlaste ärisidemetega autokraatliku, meediat vihkava liidri kohtumisest.
  • Seda saab kasutada üsna suurtes müügikohtades, saab ühendada kauplemisterminaliga, kontrollide automaatne kontroll.

Niisiis, KKT kassaaparaadid on karistus või eelis? Alguses olid ametnikud kategooriliselt selliste arusaamatute uuenduste vastu, ehkki nad järk-järgult alistusid, nõustudes muutma KKT ja KKM kõigile siduvaks.

Sellest ajast alates on töö kassalindiga muutunud CEP kaubandussusteemid suure rutiini osaks. Tuleb märkida, et Binaarsete valikute statistika ja KKT kui terviku esimesed mehaanilised analoogid ilmusid juba Lisaks on CEP kaubandussusteemid kassa täpne sünniaeg - Esmakordselt rakendas ta oma leiutist CCP - see oli terve süsteem, kus töö kassaaparaatidega tõi kaasa uue klassi või pigem uue ameti - kassapidaja.

Seal nad mitte ainult ei loendanud ostjaid, vaid saatsid kaupu ka spetsiaalsetes CEP kaubandussusteemid kastides. Iga kassapidaja istus nagu ämblik "veebi" keskel - need olid köied, mida mööda need rippuvad sahtlid liikusid ühise hiiglasliku CT piires. Kassaaparaat oli peamine, kuid ainult osa kogu KKT süsteemist. Nõus, pärast nende kassapidajate töö sellist kirjeldust pole moodsate automaatsete süsteemidega töötamise üle kuidagi hea kurta. Kassa töö lubati kehtestada range kontroll kassapidajate üle, aitas kaasa kõigi kaupluse protsesside optimeerimisele.

Need tegurid suurendas kaubamajade kasumlikkust peaaegu kolmandik. Saanud teada sellisest imemasinast ja takistada töötajate vargusi, soovisid paljud KKT endale saada.