Hubane kuni päevamajja uimastatava uue kivikaminani ja nautige lõunasöögi ajal paremaid istekohti. Sellel on ka kaks fantastilist maastikuparki. Definitely worth the money. Sinimäe kuurort Blue Mountain Resort asub vaid kaks tundi Torontost kirdes Niagara astangul, Ontario suurim suusakuurort.

Condo is clean, roomy, comfortable with full kitchen and working TV. The GYM and tennis courts were available.

14 populaarseimat suusakeskust Ontarios - Reisimine -

The rate was amazing for the value. Coming back if available for the next stay. Aleksandr Ameerika Ühendriigid The reason I picked this club is simple. I Knew the facility, like GYM, swimming pool, tennis and more.

Lakeri voimalused

The condo is great. Spacious, comfortable. The only problem was communication.

Palun vaata oma broneeringu tingimused üle

The office is always closed. The phone service is frustrating. They keep transferring call around and no one on the phone is local. I spend more than an hour to get my keys and instructions. Spoke to different people. Aleksandr Ameerika Ühendriigid The apartment was fabulous, we felt as though we were coming home. It is so comfortable and well-equipped.

Lakeri voimalused

Loch Lomondi saab hõlpsasti jagada põhjaküljeks, kust leiate kõige järsemad ja keerukamad jooksud, ja lõunaküljele, kus kallakud on pehmemad ja jooksud sobivad paremini algajatele. Need, kellele meeldib suusatada puude vahel, leiavad paar jooksu, nagu ka topeltmustad teemandid.

Lakeri voimalused

Kuurordil on ka maastikupark. Kolm tõstukit võimaldavad juurdepääsu 17 jalutuskäigu pikkusele meetri pikkusele langusele ja öösel saab suusatada vaid üle poole sõidu.

Palun vaata oma broneeringu tingimused üle

Heade aegade ja palju naeru saamiseks proovige lumetorude parki. Hockley oru kuurort Horseshoe Valley kuurordist vaid lühikese tee kaugusel asub Hockey Valley kuurort. Lakeri voimalused olemuselt sarnane Hobuseraua kuurordile on see täisteenust pakkuv puhkusekoht populaarne torontoonlaste seas.

Vertikaalne langus jalga meetrit muudab selle kuurordi ideaalseks algajatele ja väikelastega peredele. Lõbus ja väljakutsuv maastikupark rõõmustab teismelisi. Neli tõstukit viivad teid kiiresti ülespoole. Nädalavahetuse reisiks sobivad mugavad majutusruumid ja kuurordimugavused võimaldavad täiskasvanutel lõõgastuda ja lõõgastuda.

See suusakuurort on ehitatud Dicksoni mäe nõlvadele Ontario suurim vertikaalne langus jalga meetrit. Suusatatav maastik on üle 80 aakri ja siinsed jooksud on pikad, mis sobivad ideaalselt nende quadide värisemiseks.

Mäel on 24 jooksu, lisaks 1,6 kilomeetrit pikk.

Lakeri voimalused

Calabogie Peaks on suurepärane nädalavahetuse puhkus. Calabogie Peaks hotell pakub suuskade ja suusatamiseta hotellitoasid ja kortereid, mis asuvad otse selle põhjas. Nende valulike lihaste leevendamiseks on olemas välimullivann. Kui teil on energiat, on mootorsaanide rent, murdmaasuusatamine, tiigiuisutamine ja räätsaga sõitmine saadaval. Kui ei, siis tõmmake tool üles ja istuge välise lõkkealuse juurde selge talvise taeva alla.

Veel seotud artikleid Kui teile meeldib suusatada ja elate Ontarios, võite olla meeldivalt üllatunud, kui saate teada, et siin tegutseb ligi 60 kuurorti. Sõltumata suusatamise tüübist leiate selle kusagilt provintsist. Kas soovite täieliku kuurordikogemuse kõige kaasaegsemate liftide ja muinasjutulinnaga? Suund Sinisele mäele.

Torontost veidi enam kui kolme tunni kaugusel asuv suusamägi on jalga 99 meetri vertikaalse langusega ja Lakeri voimalused Ontario kõige kaunimas maapiirkonnas. Neliteist jooksu, mida teenindavad neli tooli, ponisõit ja kaetud pinnatõstuk, viivad teid mäe otsa tagasi. Kuurordil on ka tavaliste rööbaste, muhkude ja küürudega maastikupark.

Siinne reis võib olla ka romantiliste paaride puhkus, kui peatute ainult täiskasvanute Sir Sam's Inn and Spa juures.

Lakeri voimalused

Aastast pärinev taastatud võõrastemaja on hubane ja mugav koos peene söögikohaga. Dagmari suusakuurort Lakeridge'i juurest ülespoole jääv Dagmar pakub sarnast maastikku ja teenuseid ning sellel on suu meetrine vertikaalne langus.

Dagmaris keskendutakse õppimisele. Pereõppekeskuses on vanusele ja võimetele kohandatud lumespordi juhendajad, sealhulgas spetsiaalsed laste juhendajad.

Lakeri voimalused

Dagmari maastik on peresõbralik ja mitte liiga järsk. Neli toolitõstukit ja kaks võluvaiba teenindavad suusatajaid ja laudureid 18 jooksul.

Maastikupark on piirkonnas üks suuremaid ja uhke 60 funktsiooniga. Lakeri voimalused kulgeb otse peamise tõstetoru all, nii et sõit ülespoole pakub tavaliselt palju meelelahutust.

Lakeridge'i suusakuurort Vähem kui tunni kaugusel Torontost Whitbyst põhja pool asuvatel mägedel on Lakeridge'i suusakuurort.

Sellel väikesel kuurordil on segatud maastikul 23 erineva raskusega jooksu ja see on ideaalne perepäevareis sihtkohaks.

Rebel Lakeri järgmised võistlused ja varasemad tulemused | Hobuste võidusõit | grandhotel.ee

Lakeridge'il on mõned ainulaadsed ja lõbusad jooksud, sealhulgas kallasraja slaalomijooks ja lumekrossi rada. Sellel on ka kaks fantastilist maastikuparki. Suusamägi on loodud külastajate käitlemiseks muljetavaldava ja mahuka päevamajaga. Lisaks suusatamisele on Lakeridge'is suur torupark, mis on avatud täiskasvanutele Lakeri voimalused lastele. Kogemused ja oskused pole vajalikud, välja arvatud võime hüppada torule ja minna mäest alla. Glen Eden Lühikesed, kuid järsud jooksud ja jala meetrine vertikaalne langus on see, mida leiate Glen Edenist.