Kuigi soovitame, et andmed on müügi puhul alahinnatud, kuna need ei ütle meile, kui paljud rahas aegunud valikutest võitsid tehinguid, mitte ei kaotanud tehinguid, peaksid andmed olema piisavalt palju, et julgustada teid mõtlema müügistrateegiate väljatöötamisele teie peamine lähenemisviis kauplemisvõimalustele. Sellest üldisest tasemest võime seega järeldada, et iga rahas kasutatava optsiooni puhul oli kolm optsioonilepingut, mis aegusid rahas ja olid seega väärtusetud, mis tähendab, et optsioonimüüjatel olid lõpptähtajani hoitud positsioonidel paremad koefitsiendid kui optsioonide ostjatel.

Finantsid Kas optsioonimüüjatel on kauplemise serv?

Optsioonide andmed

Sellest uuringust selgub kolm peamist mudelit: 1 keskmiselt kolm neljast võimaliku kehtivusaja lõpetamise võimalusest on lõpuks väärtusetud; 2 väärtuseta aegunud müügi- ja müügiosakute osakaalu mõjutab alusvara peamine suundumus; ja 3 optsioonimüüjad tulevad endiselt ette ka siis, kui müüja Optsioonide andmed trendiga vastuollu. Sellest üldisest tasemest võime seega järeldada, et iga rahas kasutatava optsiooni puhul oli kolm optsioonilepingut, mis aegusid rahas ja Optsioonide andmed seega väärtusetud, mis tähendab, et optsioonimüüjatel olid lõpptähtajani hoitud positsioonidel paremad koefitsiendid kui optsioonide ostjatel.

Optsiooni­kalkulaator

Joonis 2 sisaldab tegelikke numbreid, mis näitab, et aegunud väärtusetuid optsioone oli 20 ja realiseeritud rahas optsioone 6 Futuuride optsioone, mis on rahas aegumise ajal, kasutatakse automaatselt. Seetõttu võime tuletada aegunud väärtusetute optsioonide koguarvu, lahutades kasutatavad Optsioonide andmed kehtivuse lõppemisest.

Andmeid lähemalt uurides on võimalik märgata teatud mustreid, näiteks seda, kuidas aluseks olevate suundumuste eelarvamused mõjutavad kõneoptsioonide osakaalu versus väärtusetuks muutuvad müügioptsioonid. On selge, et üldine mudel on siiski see, et enamus valikuid aegusid väärtusetult.

Optsioonide andmed

Kõigil nendel turgudel kaubeldavate müügi- ja kõneoperatsioonide puhul ületasid väärtuseta valikud optsioonide lõppemise võimaluse. Vahepeal oli Eurodollarsil müügioptsiooni, mis aegusid väärtusetuna, samas kui rahas lõppes 1 Eurodollari kõneostjatel ei läinud aga palju paremini.

Optsioonide andmed

Kokku aegus väärtusetu 4 ostuvõimalust, samal ajal kui soodsale s. Nagu näitavad selle uuringu ülejäänud andmed, kaotasid enamus ostjaid isegi esmase trendiga kauplemisel endiselt kaotusi kuni aegumiseni hoitavatelt positsioonidelt.

Optsioonide andmed

Selle müügi kasuks kallutatuse põhjuseks võib pidada aktsiaindeksite tugevat bullish-kallutatust sel perioodil, vaatamata mõnele järsule, kuid lühiajalisele turu langusele. Aastate andmed võivad siiski näidata nihet rohkemate kõnetute poole, mis on väärtusetud, peegeldades muutust esmase karuturu suundumuseks alates Järeldus Selles uuringus esitatud andmed pärinevad CME Optsioonide andmed aasta aruandest kõigi börsil kaubeldavate futuuride optsioonide kohta.

Ehkki mitte kogu lugu, viitavad andmed üldiselt sellele, et optsioonimüüjatel on eelis eelarvamuste näol rahaliselt aeguvate optsioonide suhtes väärtusetu.

Finantsid Kas optsioonimüüjatel on kauplemise serv? Sellest uuringust selgub kolm peamist mudelit: 1 keskmiselt kolm neljast võimaliku kehtivusaja lõpetamise võimalusest on lõpuks väärtusetud; 2 väärtuseta aegunud müügi- ja müügiosakute osakaalu mõjutab alusvara peamine suundumus; ja 3 Optsioonide andmed tulevad endiselt ette ka siis, kui müüja läheb trendiga vastuollu. Sellest üldisest tasemest võime seega järeldada, et iga rahas kasutatava optsiooni puhul oli kolm optsioonilepingut, mis aegusid rahas ja olid seega väärtusetud, mis tähendab, et optsioonimüüjatel olid lõpptähtajani hoitud positsioonidel paremad koefitsiendid kui optsioonide ostjatel.

Näitame, et kui optsioonimüüja kaupleb alusvara trendiga, suureneb see eelis oluliselt. Kuid kui müüja trendis eksib, ei muuda see edukuse tõenäosust dramaatiliselt.

Optsioonide andmed

Kokkuvõttes näib ostja olevat Optsioonide andmed võrreldes otseselt ebasoodsamas olukorras. Kuigi soovitame, et andmed on müügi puhul alahinnatud, Optsioonide andmed need ei ütle meile, kui paljud rahas aegunud valikutest võitsid tehinguid, mitte ei kaotanud tehinguid, peaksid andmed olema piisavalt palju, et julgustada teid mõtlema müügistrateegiate väljatöötamisele teie peamine lähenemisviis kauplemisvõimalustele.

Lisamärkused LHV maksuaruande tabelite 6. Tuludeklaratsiooni täitmise juhendist küll sümboli märkimise nõuet ei tulene, kuid võimaluse korral soovitame väärtpaberi üheseks määratlemiseks seda siiski teha. Väärtpaberi liigi puhul on LHV maksuaruandes valikud aktsia, fondiosak, optsioon, futuur ja võlakiri. Tuludeklaratsioonis on valikud aktsia, osa, osak, võlakiri või -kohustus, tuletisväärtpaberid, muud väärtpaberid, investeerimisfondi sh rahaturufondi osakud ja optsioon.

Sellegipoolest peaksime rõhutama, et müügistrateegiad võivad sisaldada olulist riski ostjad seisavad definitsiooni kohaselt piiratud kahjumite allseega on müügistrateegiate rakendamisel oluline rakendada ranget rahahaldust ICAP FX Valikud kaubelda ainult riskikapitaliga.