Tagasi Policy: Teil on võimalik taotleda toetust või vahetada, kui me 1-Vale kauba saatmist; 2-punkt on kvaliteediga seotud probleeme; 3-objekt on kahjustatud transiidi ja nii edasi; --Me ei hüvita laeva kulud. Mootorsõidukite müügi kokkuleppes keelatud piirangud 1 Grupierand ei kohaldu vertikaalsele kokkuleppele, mille eesmärgiks on otseselt või kaudselt: 1 piirata turustaja võimalust müüa mis tahes uusi mootorsõidukeid, mis vastavad tema kokkuleppes sätestatud sortimenti kuuluvatele mudelitele; 2 piirata turustaja võimalust sõlmida remondi- ja hooldusteenuste osutamiseks allhankeleping volitatud remonditöökodadega, jättes tarnijale võimaluse kohustada turustajat esitama lõppkasutajale enne müügilepingu sõlmimist kõnealuse volitatud remonditöökoja nime ja aadressi ning, kui see remonditöökoda ei asu müügikoha läheduses, teataks lõppkasutajatele, kui kaugel kõnealune remonditöökoda asub. Rakendussätted 1 Määrus jõustub 1. Oleme uurinud kvaliteeti iga toote kohta. Kuid see ei välista halb pakettaknad aastal transportion.

Valikulised muugikohad

Kommentaarid Toote kirjeldus See on pool valmis toote suurus tabel, kui sa tahad teha seda kaelakee või lisada nuppe. Sõrmus suurus viide kaardil Märkus: pilt tõttu, valgustus-või seisukohast, kusjuures selline võib Valikulised muugikohad erapoolik, loodan, et saate aru!!!

Pildid olid võetud tuled,võib-olla veidi erinevad Tooted, sest tuled ja ekraan. Kohaletoimetamine: Kallid Sõbrad,ma luban: kõik objektid on võimalik saata 3days kui sa seda osta ,Hiina post pakettaknad, tasuta,ja kui teil on vaja mis tahes muud express,palun andke meile aega.

Valikulised muugikohad

Transiidi aeg on days,ja kui sa ei saa oma punkte sel ajal ,palun võtke meiega ühendust aega. Tagasi Policy: Teil on võimalik taotleda toetust või vahetada, kui me 1-Vale kauba saatmist; 2-punkt on kvaliteediga seotud probleeme; 3-objekt on kahjustatud transiidi ja nii edasi; --Me ei hüvita laeva kulud.

Oleme uurinud kvaliteeti Valikulised muugikohad toote kohta.

Valikulised muugikohad

Kuid see ei välista halb pakettaknad aastal transportion. Kasu on lubatud, ja see peab olema algatatud ostja poolt 15 päeva jooksul alates kohaletoimetamise kuupäevast.

Valikulised muugikohad

Täielikku toetust antakse, kui kaubad on tagastatud nende algne seisukorras. Kui tagastamine ei meeldi üksuste heas seisukorras, ostja peab maksma täiendavaid laevandus tasu on tekkinud.

RT I31, Konkurentsi kahjustavate või kahjustada võivate mootorsõidukite turustus- ja teeninduskokkulepete sõlmimiseks loa andmine grupierand Vastu võetud

Kliendi Rahulolu: Kallid sõbrad,ärge olge häbelikud, et meiega koos, minu halb inglise keeles,ma püüan oma parima, teenused teile! Märksõnad: lahti helmed, helmed 10mm, ring kivi, Odavad lahti helmed, Kõrge Kvaliteediga helmed 10mm, Hiina ring kivi Tarnijad Müük Režiim.

Valikulised muugikohad