Liikuvate piltidega piiksuvatest ja karvastest raamatutest süvafilosoofiliste traktaaditellisteni, kenasti süstematiseeritud, eriti kui tead, kust otsida. Ning mitte ainult eesti keeles.

Parim raamatukauplus

Tulge ja tähistage koos meiega! Aasta raamatupoe auhinna annab London Book Fair koostöös UK Kirjastajate Assotsiatsiooniga välja esmakordselt ning see on üks 14 ülemaailmsest kirjastajaid esindavast ja tutvustavast kategooriast.

Jerry Lewis A máquina de escrever

Kaupluses toimuvad tihti raamatuesitlused, kirjanike autogrammitunnid ja kultuuriüritused. Telliskivi Parim raamatukauplus Raamat ühendab endas raamatupoodi ja restorani Ajalugu[ muuda muuda lähteteksti ] Rahva Raamat on pikaaegsete traditsioonidega raamatuäri, mis on Eestis tegutsenud juba Tänaseks on Rahva Raamatul kaksteist poodi kaheksas linnas, kuid kunagi sai kõik alguse ühe mehe uljast kavatsusest oma kirjastuse raamatute ja kontoritarvetega äri ajada.

Selleks valisime võrreldavaiks kaks raamatupoodi Tallinnast ja Tartust ning ühe poe Viljandist ja Pärnust.

  • Rahva Raamatu kauplus on üks maailma parimaid - BCS Itera
  • Rahva Raamat – Vikipeedia
  • Mine binaarsete valikute turgudele
  • Satoshi binaarsed variandid
  • maailma parim raamatupood – Rahva Raamatu Raamatublogi

Muidugi ei olnud meile üllatuseks, et suuri raamatukauplusi leiab täna vaid Tallinnast ja Tartust, ehkki isegi suurim omasuguste seas – Apollo raamatumaja Tallinnas Viru tänaval – vaevleb aeg-ajalt ruumikitsikuses, mis siis veel teistest rääkida.

Samas saime oma silmaga näha, et väga mõnusa ja hubase raamatupoe saab sisse seada ka mõnekümnele ruutmeetrile nagu tõestab Viljandi raamatupoe näide.

About the author

Meie seekordse testi võitjaks osutus aga Tartu Ülikooli raamatukauplus. Ennekõike tõi sellele poele võidupunktid asjaolu, et kauplusel on selge siht ja fookus – see on ülikooli pood, mistõttu rõhk on pandud teaduskirjandusele, ilukirjandus, ajakirjad, kalendrid on siin vaid toetavas rollis.

Parim raamatukauplus

Ilmselt võiks selgemat rõhuasetust soovida ka Tallinna suurematele poodidele, sest on ilmselge, et kõike nende napile pinnale nagunii ei mahuta. Lisaks suurusele on veel üks asjaolu, mis eristab Eesti raamatukauplusi nende Euroopa kaimudest: lahtiolekuajad.

Uudisvoog:

Miks ometi pole Tallinnas-Tartus mõnd poodi, kust saaks raamatuid osta ka õhtul, näiteks kell 10? Eriti silmatorkavaks muutub see küsimus Tartus populaarse Wildei pubi kõrval asuvat Mattieseni raamatupoodi vaadates – koht on ju otsekui loodud selleks, et õhtuti äri ajada ning kliente peaks jaguma?!

Mine navigeerimisribale Mine otsikasti Rahva Raamat on raamatute jae- ja hulgimüügiga tegelev kaubandusettevõte ja raamatukaupluste kett, millel on kaksteist kauplust ja üks restoran kaheksas Eesti linnas ning e-pood.

Esimesel korrusel on esindatud ka korralik valik ilukirjandust, ent ilmselgelt on see teisese tähtsusega poeosa. Teaduskirjanduse valik ja paigutus poes on loogiline, raamatud on kergesti leitavad, samuti on korralik kogus keeleõpikuid ning võõrkeelset ilukirjandust. Plussiks on teadus- ja kultuuriajakirjade ülevaatlik valik.

Parim raamatukauplus

Teenindus: Asjalikud ja asjatundlikud müüjad, kiire ja meeldiv teenindus. Lisateenused: Riiulite vahele mahub vabalt kükitama ja raamatut sirvima, pahasti ei vaadata.

Uudised ja üritused

Samuti saab raamatuid välismaalt tellida. Hinnad: Alla Eesti keskmise. Poe üldilme: Meeldivalt akadeemiline – ei mingit keerutamist ega mängitsemist, funktsionaalsus üle kõige. Samuti on ülikooli raamatupood ainus olulisematest Eesti raamatupoodidest, kus on tõmmatud selge piir esmase funktsiooni ja toetava osa vahele, ilukirjandus on siin ilmselgelt teisejärguline.

Navigeerimismenüü

Strateegiliselt võttes parima asukohaga vanalinna peatänaval. Lossimägedeni tugevamal raamatusõbral sõnastikuga visata.

  • Vanalinna Rahva Raamat – üks maailma parimatest raamatupoodidest! – Rahva Raamatu Raamatublogi
  • Rahva Raamat valiti maailma nelja parima raamatupoe hulka | Kirjandus | ERR
  • Parim ujuv keskmine binaarne variant
  • Valikud Kaubandus Interaktiivsed maaklerid
  • Baromeeter: Kus on parim raamatupood? - Arhiiv - Postimees: Värsked uudised Eestist ja välismaalt

Kaubavalikult Viljandi suurusega linnas ainuvõimalik lahendus – seinast seina. Tänaseks võime öelda, et Mari Koger UDDU sisearhitektuuribüroost sai keeruka ülesandega hakkama, sest kaupluse on uuesti omaks võtnud nii raamatupoe kauaaegsed kliendid kui ka need, kes poe uue kontseptsiooni tõttu alles nüüd avastanud on. Keldrikorrusel — küülikuurus — saab nautida nii raamatuid kui ka erinevaid sündmusi.

Parim raamatukauplus

Vanalinna Rahva Raamatus sobib alustada päeva, võtta midagi maitsvat raamatu kõrvale, kohtuda enne teatrietendust, unustada end raamaturiiulite vahele, saada osa põnevatest kohtumistest ja koguneda õhtul teetassi või veiniklaasi taha päevamuljeid jagama. Ja raamatu, millest kõik räägivad — või vastupidi, millest keegi veel kuulnudki pole — saad endiselt oma lemmikpoest kätte.