Meilt leiab nii tavalisi väikseid aiakuure, kus on hea hoida muruniidukit ja muid tööriistu, kui ka puidust garaaže, kus hoida oma autot või muud tehnikat. Puidust aiamaja on väärt lisandus igasse aeda. Kaevurakked Kas soetasid suvekodu, kuid vana kaevurakis seisab püsti veel ausõnapeal? See ei ole lihtsalt lubadus — saame seda pakkuda tänu oma aastate pikkusele kogemusele puitmajade väljatöötamise alal. Aiamaja24 ei ole lihtsalt koht, kust saab osta endale aiamaju.

Cityee on suurima kinnisvarakuulutuste arvuga portaal Eestis - Kinnisvarauudised - CityEe

Sul on veel mõnus aiamaja puudu? Meil on lai valik aiamajasid, saunasid ja grillmaju Vaata tooteid Meie aiamajad Meie tootevalikus on mitmesuguse suuruse ja välimusega aiamajasid väga Valikud muuk otstarveteks. Kui meie kataloogist sobivat aiamaja siiski ei leia, siis ei ole veel midagi katki, sest teeme töid ka eritellimuste alusel. Meie tehtud aiamajadega saad Valikud muuk siin Uued tooted Siit rubriigist leiad kõige uuemad ja kõige kuumemad tooted, mis meil parasjagu müügil on.

GrilliMarket - suurim valik, parimad hinnad

Hoia silm peal ning võid olla Eestis esimene, kes endale uue, ägeda ja Eestis seniolematu aiamaja saab. Vali Valikud muuk muuk lemmik ja esita tellimus.

AIAMAJAD Pereringis või sõpradega loodust nautides võib tihti juhtuda, et ilmastik põletava päikese või vihma näol teeb selle lageda taeva all võimatuks, kuid lihtsalt toas olla ja aknast välja vaadata ei tundu ka päris see. Lahendust sellele probleemile pakuvad aiamajad.

Meilt leiad soodsad ja kvaliteetsed aiamajad. Lamekatusega aiamajad Lisaks Anonuumne kauplemissusteem Erfahrung katustega aiamajadele pakume ka erinevaid lamekatusega aiamajade lahendusi.

Aiamaja 24 – modernsed aiamajad kaasaegsele inimesele!

Olgu selleks siis uhke klaaspaviljon või tore suvetoakene, meie valikust leiad rohkelt erineva suuruse ja erinevates stiilis lamekatusega majasid Suvemajad Suvemajade peamine erinevus aiamajade ees on see, et nad on oluliselt toekamad. See tähendab, et seinad ja põrand on paksemad ning aknad on varustatud aknaplekkidega ning tihedamini isoleeritud.

Mis on toodete mitmekesistamise strateegia

Sellises majas võib ööbida ka Eesti jaanipäeval ning viimaste aastate ilmasid vaadates, siis miks ka mitte jõuludel. Grillmajad Meie grillimajad toodetakse männipuidust, Grillmajja mahub lahedalt istuma kuni 10 kuni 14 inimest olenevalt tellitud maja suurusest.

Kvaliteetsed materjalid, hoolas töö ja korrektne viimistlus tagavad teile hubased suveõhtud mitmeteks aastateks.

Meie aiamajad

Lehtlad Lehtlad on ehitised, mis on tehtud belvedere stiilis nautimaks kauneid vaateid tavaliselt looduskaunis kohas. Oma avatud seinte, kuid kaetud katusega on see ideaalne viis Valikud muuk kuivalt loodusvaateid kallima, pere või Valikud muuk seltsis. Saunad Meie üheks tegevusvaldkonnaks on ka valmissaunade müük. Saunas käimine on eestlastele tähtsam kui kirikus käimine ning tihti on vaja saun suvekodusse valmis ehitada enne kui elamispinnale üldse mõtlema hakatakse.

Valikud muuk siis mitte soetada endale sobiv saun meie valmis saunade valikust.

Prügikonteinerite müük ja rent

Kuurid Maamajas juhtub ikka, et koguneb aiatööriistu, küttepuid või muud sellist. Selleks, et seda kõike ohutult ja mugavalt ladustada kulub igasse maamaja või suvekodu hoovi ära üks kuur. Meie pakume kolmes erinevas suuruses valmiskuure, mis lisaks pindalale erinevad ka üksteisest arhitektuurilt.

Ringi Kripovaliut

Garaazid Meie tootevalikust leiad ka valmisgaraažid, et ka sinu neljarattaline sõber saaks vihma käest räästa alla. Meie valmistatud garaažid tulevad kahes erinevas versioonis.

Earn $26 Every 5 Minute WATCHING VIDEOS (Make Money Online)

Välikäimlad Ei ole ükski maa- või suvemaja täiuslik, kui sealt on puudu see hoone, mille ust kaunistab süda. Välikäimlad on arvestatav osa maal olemise kogemusest.

  • Sul on veel mõnus aiamaja puudu?
  • grandhotel.ee e-pood - rehvid, rehvide müük, suverehvid, talverehvid, naastrehvid, kummid, veoautorehvid.
  • Valuveljed veljed müük suurima valikuga soodsad hinnad
  • Lai valik autosid | grandhotel.ee

Just nii, üheks meie tegevusalaks on ka välikäimlate müük Laste mängumajad Ilmselt ei ole last, kes ei sooviks endale päris oma mängumaja. Laste mängumajas leiavad aset kõige ägedamad mängud ning võetakse vastu erinevaid külalisi xolgu nad siis reaalsed või kujuteldavad.

ENERPRO Solutions OÜ | Kesk- ja kõrgpingeseadmete müük | Kindel valik

Meie valikust leiad kahte erinevat sorti laste mängumajasid, mis peavad vastu põhjamaistes ilmastikutingimustes. Kaevurakked Kas soetasid suvekodu, kuid vana kaevurakis seisab püsti veel ausõnapeal? Või soovid enda kaevule anda uut, kuid endiselt autentset ja vanaaegset välimust?

Binaarsed pildi valikud

Sinu otsing on lõppenud, sest meie saame aidata. Meie valikust leiad klassikalise kujundusega kaevurakked, mille saad vajadusel ise täpselt nii viimistleda nagu seda soovid.