Lisaks dividendiväljamaksetele on kasvanud ka aktsia hind ning see omakorda annab aktsionäridele rohkem võimalusi. Unileveri aktsia hind on alates

Keskmise ja väikese kapitalisatsiooniga ettevõtete indeksitel läks mõnevõrra paremini.

Aktsiate tulemused Kaubanduse gaasistrateegia

Suhtelistele tulemustele aitas kaasa aktsiate valimine tarbekauba- kommunikatsiooniteenuste- ja energiasektoris. Tervishoiu- materjali- ja finantssektor kukkusid. Fondi suhtelise tootluse suurimad panustajad olid Aktsiate tulemused juhtiv e-kaubanduse platvorm Allegro, Poola juhtiv mängude arendaja CD Projekt ja Balkani pank Addiko.

Aktsiate tulemused Binaarsed valikud kattemaks

Meie selle kuu muudatused: Poolas lahkusime Allegrost ja vähendasime osalust Cyfrowy Polsatis. Türgis lahkusime Mavist ja ostsime Koc Holdingu aktsiaid.

Aktsiate tulemused Ettevotjate ristsona valikud

Edasine strateegia Jätkame alt üles suunatud aktsiate valimist ja usume, et leiame Ida-Euroopa väikese ja keskmise kapitalisatsiooniga ettevõtetes atraktiivsed võimalused. Sektorite ja riikide jaotamine on meie protsessis teisejärguline ning on eelkõige aktsiate valimise tulemus.

Aktsiate tulemused on vaba valik robinhood

Brenti toornafta hind langes 36,9 dollarini barreli kohta. Turu ärevus tulenes peamiselt hirmust võimaliku sinise laine ees USA presidendivalimistel, potentsiaalsete sanktsioonide prognoositavast mõjust Venemaa varadele ning Bideni administratsiooni karmima hoiaku väljavaadetest Venemaale võrreldes Trumpiga.

Euroopa sulgemine ja kasv Liibüas viisid ka naftahinnad alla, avaldades Venemaa turule täiendavat survet.

Aktsiate tulemused EA kauplemise susteemid

Fondi ülevaade Fondi absoluutne tootlus oli oktoobris negatiivne, kuna meie turud olid üldiselt nõrgad. Suurimad panustajad absoluutarvudes olid Venemaa Aktsiate tulemused Sistema, juhtiv Poola e-kaubanduse pood Allegro ja Severstal.

Venemaal teenisime väikest kasumit QIWI-s ja Sistemas ning ostsime valikuliselt mõne energiasektori ettevõtte aktsiaid.

Aktsiate tulemused Jagage valikutehinguid Rumeenias

Poolas teenisime Allegros kasumit, vähendasime oma osalust Develias ja ostsime hinna nõrkust kasutades CD Projekti aktsiaid. SEB Russia Fund.