Sadovnik tõi näiteks võimaluse kasutada mikrolaineid alateadlikuks reklaamiks — kuigi alateadliku veenmise mõju on kahtlane, on mõningad organisatsioonid selle vastu huvi üles näidanud. Nimeta seda, kuidas tahad, aga SSSS-tehnoloogia on siiski alateadvuse programmeerimine ultrakõrgsageduse UHF abil, mille hääletu sõnum istutatakse otse inimese alateadvusesse. Meie saidi sisu ei tohi olla pakkumine ega pakkumine Saa meiega sotsiaalsete võrgustike kaudu ühendust! Keegi peale kiirguse ulatuses olija neid helisid ei kuule. Suunatud kiirt võiks kasutada näiteks kauplustes klientidele mõeldud personaalsete sõnumite edastamiseks. Siiski on ka häid kangelasi ses loos — tõerüütlid Alex Jones, Glenn Beck, Rupert Sheldrake ja veel mõned; tõelist tervist toovad meile alternatiivseteks peetud raviviisid, mida eliidi poolt muidugi maha surutakse — kristalliteraapia, homöopaatia, reiki, refleksoloogia, holistiline teraapia, püramiidid, vitamiin B17, kusjuures vähktõbi on inimeste endi poolt loodud haigus.

3 637 Replies to “Umbluu preemia 2013 – telegram.ee ja Hando Tõnumaa”

Igal põlvkonnal on oma DETERER TELEGRAM, kes leiab tee omasuguste meelt mõjutama ja südant kontrollima, et oma nägemust uuest maailmakorrast kuuldavale tuua ja õige hetke saabudes ka kehtestada.

Sel teel aga tuleb võidelda lohega moodsam sõna: reptiilkes võtab kord tulnuka, kord Bilderbergi grupi, kord illuminaatide, kord veel kellegi näo, mis püüab laialdasemat ärkvelolekut pärssida ja ärkamist ennetada.

  • On üldteada, et korporatiivne desinformatsioon ja kõikjaletungiv reklaam teevad kõik, et manipuleerida meie otsustusvõimega.
  • Bitkoin Startup Investments
  • Krüptokursused arhiiv uudised kuupäeva järgi | Airdropfly
  • Umbluu preemia – grandhotel.ee ja Hando Tõnumaa – grandhotel.ee
  • Pidev invasioon meeltesse | Telegram
  • 60 sekundit kaubanduse naitajaid

Olles kord ise ärganud, tuleb oma missioon edasi kanda. Tõde on käeulatuses.

Hando Tõnumaa: DETERER TELEGRAM maailma valitsevad üksikud tegelased, kellel on inimkonnaga kuri plaan. Ka Maailm on kui teatrilava, kus miski pole nii nagu paistab ja peavoolumeedia näitab, ning inimesed on kui pärsitud tahtega statistid, keda saab kas manipuleerida või üles äratada. Kontrollimiseks ja manipuleerimiseks kasutatakse vaktsiine, läbipaistmatut ja kontrollitud meediat, lennukitelt puistatavaid kemikaale, fluori joogivees, geenmanipuleeritud taimi, aspartaami ja muid kemikaale meie toitudes, lavastatakse hirmsaid vaatemängusid New Yorgis ja Bostonis.

TELEGRAM SE ESTA PASANDO - TELEGRAM TV!!!!!!!!

Siiski on ka häid kangelasi ses loos — tõerüütlid DETERER TELEGRAM Jones, Glenn Beck, Rupert Sheldrake ja veel mõned; tõelist tervist toovad meile alternatiivseteks peetud raviviisid, mida eliidi poolt muidugi maha surutakse — kristalliteraapia, homöopaatia, reiki, refleksoloogia, holistiline teraapia, püramiidid, vitamiin B17, kusjuures vähktõbi on inimeste endi poolt loodud haigus.

Infopartisan oskab muidu kontrollitud meediaruumis ära kasutada moodsa aja võimalusi — Facebook, videofilmid, blogid, eduka PR-töö abil isegi peavoolumeedia.

Post navigation

Ja neid lugusid jagatakse, kommenteeritakse, need pakuvad DETERER TELEGRAM, kutsuvad mõtlema ühes teatud suunas, olgu tõendid selle suuna kohta kui õhukesed tahes. Aga tõendid polegi peamine ega oluline argument. Oluline on hoopis mujal — olla eriline, väljavalitud, info valdaja, isegi veidi tagakiusatud ja naeruvääristatud — see lisab vajalikku vastuokssust ja tõendab, et ollakse tõe jälil.

Skeem on lihtne — reaalsusest, mõnikord DETERER TELEGRAM unenägudest, DETERER TELEGRAM välja väikesed tükikesed ja neist ehitatakse pilt, mis pretendeerib esindama tervikut, millest need tükid võeti.

Therefore the relevance of this topic during the intransient shocks. The article discusses the complexity of the food problem during the Great Patriotic War on materials of the Vladimir region.

Ülejäänud killud pole olulised. Selles kõiges pole midagi uut.

DETERER TELEGRAM

Sarnast vaimu kannavad alkeemia. Küll aga tõstis telegram.

Täna Uudised Loe lahtiütlusest : Kogu meie veebisaidi, hüperlingitud saitide, seotud rakenduste, foorumite, ajaveebide, sotsiaalmeediakontode ja muude platvormide "Sait" siin esitatud sisu on mõeldud ainult teie üldiseks teabeks, mis on hangitud kolmandate isikute allikatest. Me ei anna meie sisu osas mingeid garantiisid, sealhulgas täpsust ja ajakohastust, kuid mitte ainult. Ükski meie poolt pakutava sisu osa ei kujuta endast finantsnõustamist, õigusnõustamist ega muud nõustamist, mis on mõeldud teie konkreetseks toetumiseks mis tahes eesmärgil. Mis tahes kasutamine või sõltuvus meie sisust on ainuüksi omal vastutusel ja omal äranägemisel.

Teisalt leiti, et on paremaid kandidaate. Kodanikeühendus Puhas Taevas ehk vastloodud keemiasabade chemtrail uurijate ühendus, kes leiavad, et meid mürgitatakse ülevalt lennukitest tahtlikult ja kindla eesmärgiga. Kuigi algaktiivgrupp on juba mõned aastad tegutsenud, siis ehk jõuavad nad järgneva aasta jooksul ka Umbluu preemiani.

DETERER TELEGRAM

Senine suhtluskogemus näitab, et lootust on, seekord autu kolmas koht. Ja lõpuks kaks ja kestvat kiiduavaldust!

DETERER TELEGRAM

Jüri Kamenik — ilmateadlane ja oma lemmikteaduse populariseerija, muu hulgas ka lennukite poolt tekitatud joonpilvede uurija ja seletaja Knopkaingel — imeteenuste kvintessents. Ma olen professionaalne auru transformaator, Ingelliku hierarhia teabe vahendaja, planeedi kristallvõre paigaldaja, chakrakopa meetodi väljatöötaja, kundalinikraana meister, külgetõmbe seaduse kvantrotaatori aktivaator ja kõrgsageduspressi operaator. Töötan kaheksa kanali peal.

DETERER TELEGRAM

Minu vaimne nimi on Knopka. Kõrgsageduslik kvantkäepigistus teile!

  • Täna Uudised Loe lahtiütlusest : Kogu meie veebisaidi, hüperlingitud saitide, seotud rakenduste, foorumite, ajaveebide, sotsiaalmeediakontode ja muude platvormide "Sait" siin esitatud sisu on mõeldud ainult teie üldiseks teabeks, mis on hangitud kolmandate isikute allikatest.
  • Binaarsed valikud min.
  • Google crypto ban no deterrent for sneaky crypto phishing scams
  • Binaarne voimalus Haram Ataa Halal